Kullanım Koşulları ve Gizlilik

İçeriği Kullanma

izmirinrenkleri.com sitesindeki bütün yazılı materyallerin her hakkı saklıdır. Bilginin özgürce paylaşımı amacıyla yazılarımın bir kısmını veya tamamını bazı şartları yerine getirmek şartıyla, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Yazıların kullanma şartları şunlardır:

  1. Yazının hiç bir yerinde oynama veya değiştirme yapılamaz.
  2. Yazı kullanılmadan önce mutlaka site yönetimi ile irtibata geçilerek bilgi alınmalıdır.
  3. Yazı basılı bir mecrada kullanılıyorsa, metinde kullanılan yazı boyutunda görülebilir bir şekilde site adresinin yazılması zorunludur.
  4. Yazı internette kullanılıyorsa, ilgili sayfaya, aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, en az sitede kullanılan normal yazı boyutunda, tıklanabilir bir bağlantı vermek zorunludur.

Örnek Bağlantı Şekli 1:  Bu yazı izmirinrenkleri.com sitesinden alınmıştır. (https://izmirinrenkleri.com/)
Örnek Bağlantı Şekli 2: Kaynak: https://izmirinrenkleri.com

Eğer bu şartları ihlal ederseniz her türlü hukuki yollara başvurma hakkımı kullanabilirim. Bu kullanım kurallarını anlayamayacak düzeyde Türkçe bilmeyen kullanıcıların bu durumları, kurallara uymamak için geçerli bir bahane sayılamaz.

Tüm site içeriği DMCA lisansına sahiptir. Herhangi bir ihlalde doğacak yasal yükümlülüklerin sorumluluğu size aittir.

Sitemizde yer alan içeriklerle ilgili telif, hak ihlali gibi bildirimleri info@izmirinrenkleri.com adresine bildirebilirsiniz. İlgili içeriklerde sorun tespit edilmesi halinde 2 iş günü içerisinde siteden kaldırılır.

Sitedeki Bağlantılar

izmirinrenkleri.com sitesinden diğer sitelere bağlantılar verilmektedir. Fakat site yapımcısı bu sitelerdeki ürünleri ve içeriği hiç bir şekilde denetlememektedir. Dolayısıyla bu sitelerdeki içeriğin site ziyaretçileri için uygun olup olmayacağının garantisi verilmemektedir. Bu sitelere olan bağlantılara tıklamak ve siteleri ziyaret etmek ziyaretçilerin sorumluluğu altındadır.

Kod ve Yazılım

Bu site WordPress altyapısını kullanmaktadır.

Yasal Sorumluluk

Yazıların ve yorumların bütün hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir.